Dlaczego inspiracja musi być częścią naszego życia?

inspiracjaWszyscy możemy przyznać, że życie potrafi czasami być ciężkie. Rożne rzeczy przytrafiają się nam w różnych momentach. Czasem podupada zdrowie, codzienne stresy, praca i wymagania stawiane przez rodzinę, to wszystko ma na nas ogromny wpływ. Gdy czujemy czasem, że to porostu dla nas za dużo, powiedzmy STOP i idźmy poszukać prawdziwej inspiracji. Wszyscy potrzebujemy dawki inspiracji, ponieważ inspiracja wygląda ładnie, sprawia, że czujemy się dobrze, brzmi ładnie i pachnie ładnie:)

Otoczenie się dzienną dawka inspiracji, pomaga nam przywrócić nasze życie na prawidłową ścieżkę. Kiedy czujemy się pozytywnie i pełni inspiracji oznacza to, że dotykamy miejsca, które znajduje się głęboko w naszym sercu. Możemy wtedy wizualizować, kreować, planować i żyć życiem, na które zasługujemy. W takim stanie nasza kreatywność wzrasta, zadania wykonują się same, czujemy się szczęśliwsi a wszystko inne nie ma znaczenia.

1. Inspiracja regeneruje i uspokaja. Otwarte przestrzenie, świeże powietrze, słoneczne i piaszczyste plaże poczujmy naturę najlepiej jak możemy. Na pewno każdy z nas czuje się bardziej zrelaksowany, gdy znajdzie się na łonie natury. Czas docenić fakt, że świat daje nam taką możliwość i zacząć korzystać z jego darów jak najczęściej.

2. Inspiracja sprawia, że czujemy się dobrze i otwiera serca. Pomyślmy o ostatniej inspirującej albo motywującej historii, którą mieliśmy przyjemność poznać. Czy nie czuliście wtedy, jakby Wasze serca były kilka razy większe niż normalnie? Inspiracja powiększa serca, a gdy to się dzieje, dużo łatwiej wybaczamy sobie i innym. Czujemy się bardziej cierpliwi i tolerancyjni wobec innych.

3. Inspiracja rozsiewa szczęście i przyjemność. Bycie zainspirowanym sprawia, że po prostu czujemy się dobrze.

4. Inspiracja inspiruje. Czy widzieliście kiedyś piękny obraz, usłyszeliście piękną piosenkę i sami mieliście ochotę stworzyć coś nowego? Inspirująca sztuka ma zdolność do rozbudzania inspiracji w nas samych. Bardzo często sztuka jest widoczną dla oka ekspresją wewnętrznej radości.. Więc następnym razem, kiedy poczujemy, że życie robi się ciężkie, powiedzmy sobie STOP i idźmy szukać inspiracji. W tym momencie nic lepszego nie możemy zrobić.

5. Inspiracja dostarcza energii i odświeża. Co czuliście widząc, jak wielcy ludzie robią wielkie rzeczy. Czy nie mieliście ochoty zrobić czegoś wielkiego w swoim życiu? Inspiracja jest potężna, ponieważ dotyka tej części wewnątrz nas, która wie, że jesteś stworzeni, by robić dużo więcej, niż robimy obecnie.

Zaprzyjaźnione: www.3dfotofx.com.pl